Соняшникові жирні кислоти

Соняшникові жирні кислоти
Сертифіковане виробництво кормових матеріалів (GMP+ B1)

Опис

Соняшникові жирні кислоти є побічним продуктом переробки насіння соняшнику на рафіновану соняшникову олію. Це складна суміш органічних кислот, включаючи лінолеву, олеїнову та інші, які є природними складовими соняшникової олії. Жирні кислоти є товаром промислового призначення і використовуються для подальшої переробки у виробництві кормових добавок для тварин.

ПП "Віктор і К" пропонує продаж та експорт якісних соняшникових жирних кислот власного виробництва, сертифікованого за європейською системою гарантування безпечності кормів GMP+. Використовуваний метод вивільнення жирних кислот з соапстоків полягає у її розщепленні за допомогою сірчаної кислоти з подальшою дистиляцією. Згідно з правилами системи GMP+, для кожної партії жирних кислот виконується відповідний аналіз зразків у незалежній європейській лабораторії (Nofalab B.V., SGS SA, Eurofins Scientific).

Транспортування жирних кислот здійснюється у спеціально підготовлених автомобільних або залізничних цистернах.

Специфікація

Соняшникові жирні кислоти 63.06 K

Способи відвантаження

 • Автомобільна цистерна

  Автомобільна цистерна

  Середня норма завантаження:
  24 MT

 • Залізнична цистерна

  Залізнична цистерна

  Середня норма завантаження:
  60 MT

З питань купівлі та організації поставок цієї продукції звертайтесь, будь-ласка, до комерційного відділу підприємства електронною поштою comm.kingsmak@gmail.com або за телефоном: +38 (067) 575-1981.

ПОМИЛКА ВХОДУ
Невірні реєстраційні дані
ПОМИЛКА
УСПІХ!
Ваше повідомлення надіслано