Знижка на томатну пасту та томатні соуси

Акційна ціна на смачні томатні соуси та томатну пасту "ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ" з українських помідорів!

Торгова марка "ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ" проводить акцію, суть якої полягає в тому, що наша томатна продукція на період проведення акції (13.06 - 30.07.2016) стає принаймні на 10% дешевше*. Перелік продукції, на яку діє акційна знижка:

Акційна продукція "ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ" – це чудова можливість купити якісні томатні соуси та томатну пасту за соціальною ціною!

* Відпускну ціну виробника знижено на 10%. Реальний розмір економії коштів споживача залежить від роздрібної ціни товару у точках продажу. Акція діє впродовж терміну придатності продукту.

Нижче можна ознайомитися з детальними умовами акції ТМ "ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ": розгорнути/згорнути

Детальні умови та правила Акції «Знижка 10%» на продукцію ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ»

 1. Організатор Акції
  1. Організатором Акції є ПП «Віктор і К», що є виробником продукції ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ» (надалі - «Виробник»). Юридична адреса: 27552, Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт Власівка, вул. Висоцького, 2, тел.: (05236) 54012. Адреса потужностей виробництва: 27552, Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт Власівка, вул. Молодіжна, 52а, тел.: (05236) 52729.
 2. Мета Акції
  1. Метою та завданням Акції є притягнення уваги українських споживачів томатної пасти, томатних соусів та гірчиці до відповідної продукції ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ», підвищення обсягу продажу продукції ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ», підтримка позитивного іміджу виробника.
 3. Учасники, термін та територія проведення Акції
  1. В Акції можуть приймати участь громадяни України та особи, які не мають громадянства України, за винятком обмежень, встановлених діючим законодавством України.
  2. Акційна продукція відвантажується виробником з 13 червня по 30 липня 2016 року включно. На продукцію, відвантажену виробником у вказаний термін, Акція діє впродовж терміну придатності продукції (надалі «Термін проведення акції»).
  3. Акція проводиться в місцях реалізації акційної продукції на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської області та АР Крим (надалі – «Територія проведення Акції»).
  4. Інформування про деталі та хід Акції здійснюється за допомогою анонсування та розміщення правил Акції на Інтернет-сайті chuguev-product.com.ua (включаючи будь-які посилання з цього ресурсу на внутрішні та/або сторонні матеріали, розміщені на власному хостингу або інших сервісах).
 4. Предмет Акції
  1. Продукція ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ», яка приймає участь в Акції:
   1. Томатна паста "Класична" (пастеризована) 25% ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ» у скляній банці СКО (вага нетто 480 г);
   2. Томатна паста "Класична" (пастеризована) 25% ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ» у скляній банці Twist (вага нетто 460 г);
   3. Томатна паста "Класична" (пастеризована) 25% ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ» у скляній банці Twist (вага нетто 480 г);
   4. Соуси томатні "Краснодарський", "Шашличний", "Гострий", "Український", "Сацебелі" ТМ «ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ» у скляній банці СКО (вага нетто 480 г);
   з маркуванням етикетки «Акційна ціна», що продається на Території проведення Акції (надалі – «Акційна продукція»).
 5. Суть Акції
  1. Організатор знизив відпускну ціну Акційної продукції на 10%.
  2. Виробник не несе ніякої відповідальності за збереження знижки на продукцію в каналах збуту (в тому числі в торгових точках, які здійснюють безпосередню реалізацію Акційної продукції споживачам) та за установлення третіми особами різних торгових націнок на Акційну продукцію і продукцію, яка не приймає участі в Акції.
 6. Умови участі в Акції
  1. Для участі в Акції Учаснику Акції необхідно придбати будь-яку одиницю Акційної продукції на Території проведення Акції.
 7. Інші умови
  1. Умови та правила Акції визначаються відповідно до чинного законодавства України.
  2. Учасник Акції, приймаючи участь у Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами та умовами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними.
  3. Рішення з будь-яких питань, не визначених в даних умовах та правилах, Виробник може прийняти самостійно, керуючись при цьому діючим законодавством України.
  4. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Виробником протягом всього Терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Виробником та їх публікації у тому ж порядку, який визначено для інформування споживачів про Правила Акції. Такі зміни та/або доповнення вступають в силу з моменту їх публікації, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами та/ або доповненнями до цих правил та їх умов.
  5. Виробник не несе ніякої відповідальності за невиконання обов’язків, вказаних у цих Правилах та умовах, у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійне лихо, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю зі сторони Виробника обставини. Факт настання форс-мажорних обставин підтверджується довідкою Торгово-промислової Палати України.

згорнути умови

ПОМИЛКА ВХОДУ
Невірні реєстраційні дані
ПОМИЛКА
УСПІХ!
Ваше повідомлення надіслано