Соняшниковий фосфатидний концентрат

Соняшниковий фосфатидний концентрат
Сертифіковане виробництво кормових матеріалів (GMP+ B1)

Опис

Переробник насіння соняшнику та виробник соняшникової олії з повним циклом переробки ПП "Віктор і К" на постійній основі виробляє та пропонує для продажу, у тому числі на експорт, якісний харчовий соняшниковий фосфатидний концентрат марки СнХ-1.

Продукт призначений для подальшої переробки у харчовій (зокрема, кондитерській та хлібобулочній) промисловості з метою отримання харчового лецитину, а також для використання у виробництві комбінованих кормів та кормових добавок для тваринництва.

Виробництво фосфатидного концентрату здійснюється з дотриманням вимог СОУ 15.4-37-212:2004 та має сертифікацію європейської системи гарантування безпечності кормів GMP+.

Відвантаження здійснюється шляхом заповнення спеціально підготовлених автомобільних цистерн або гнучких резервуарів ("флексі-танків") всередині металевих контейнерів (20') з попереднім підігріванням.

Специфікація

Соняшниковий фосфатидний концентрат 54.31 K

Способи відвантаження

 • Автомобільна цистерна

  Автомобільна цистерна

  Середня норма завантаження:
  24 MT

 • Флексі-танк у контейнері (20')

  Флексі-танк у контейнері (20')

  Середня норма завантаження:
  22 MT

З питань купівлі та організації поставок цієї продукції звертайтесь, будь-ласка, до комерційного відділу підприємства електронною поштою comm.kingsmak@gmail.com або за телефоном: +38 (067) 575-1981.

ПОМИЛКА ВХОДУ
Невірні реєстраційні дані
ПОМИЛКА
УСПІХ!
Ваше повідомлення надіслано